August 2012

hmmm, článeček.

29. august 2012 at 21:57 | lehush |  dear diary ..
Hmm.
Už v neděli. Už v neděli. Děsivý. Ale co, jdeme dál. Ještě jsem si to nezačala pořádně uvědomovat a je to tady. Skočila jsem střední (nejlepší léta svého života, hahaha.). A už v neděli se stěhuju do tej svojí milovaný Prahy (omg, ano, opravdu píšu omg,nechci tam. Praha mě děsí. A ano, dělala jsem co jsem mohla, abych tam byla. Učila se jako nikdy. A teď když tam doopravdy jdu, tak.. prostě nechci.

Stejně je hrozně divný, jak se to všechno dokáže rychle změnit. Byla jsem smířená s tím, že skončím v Ústí a pak mi příjde jeden dopis.. A už zařizuju život v Praze. Jsem smířená s tím, že budu přes tejden bez počítače.. a teď tady tenhle článek ťukám do novýho noťase, který je mimochodem naprosto ťuťu a totálně jsem se do něho zamilovala.

Mám všechno co chci, ale stejně nejsem nijak spokojená. Tak co je špatně?

Joa, novej dýzajn. Kašlu na všechno, v jednoduchosti je krása, ne?
hahaha, no!

13. august 2012 at 20:39 | lehush |  dear diary ..
název stačí ne?

Časem něco přidám, teď si užívám jezdění na kole a hraní tenisu. Zítra do kina na Teda a ve čtvrtek do Jánek. A pak, poslední dva tejdny.. Chtěla jsem do Prahy, ale teď bych radši zůstala doma. Ne, nechci tam. Nechci pryč.. Od počítače. Aneb, ať žijou facebookový děti. Nevíte o víkendový práci v Praze?
čau.

btw, odmítám sem cokoliv víc psát. Už jenom proto, že by s tím měl zas někdo problém.