April 2012

What doesn't kill you makes you stronger ..

29. april 2012 at 20:11 | lehush |  dear diary ..
Všimli jste si nového dýzajnů? :D Dělala jsem ho .. Hm .. 5 minut, :) :D .. Takhle se já totiž učím. :D
btw, to "krásné" blonďaté jsem já, při mé majálesové svatbě, heč :P :D


No nic, omlouvám se za minulý, trochu depresivní, článek. Asi nějaký erupce na slunci byly.. jinak si to neumím vysvětlit. :)
Né, nic není super, všechno je na hovno, ale přežívám. Vážně bych se měla učit. Ve středu maturuju, :D :D :D A nejhorší na tom je, že si to ani nepřipouštím, :D Achjo. Ale co. Nějak to dopadne, buď to udělám díky své přirozené inteligenci nebo díky velikýmu štěstí.. a nebo to neudělám. :D :D :D Ale myslím pozitivně.

JAK SE DÁ PŘIPRAVIT NA STÁTNÍ MATURITU?! :D

Pryč od školy, ještě si to uvědomím a budu se stresovat .. :D Stejně je Barcelona nejkrásnější město na světě.. ŠKODA, ŽE JSEM TAM NEBYLA! :D :D :D Ale určitě je. jou. Barca prohrála s těma sračkama z Madridu, (jou, já nikdy nebyla tak zlá, ale musíte nesnášet Real, když milujete Barcu, :D nechápu, že jsem to dřív nechápala, :D .. ) nepostoupila do finále ligy mistrů.. a co hůř, Pep nám odešel.. Byla jsem z toho mimo, dokonce jsem koukala na tiskovku, kde to oznámil, jasně, nerozuměla jsem ani slovo, ale stačily mi výrazy jeho i samotnejch hráčů. Teď když na to koukám s odstupem času, říkám si, že asi udělal dobře, protože v nejlepším se má skončit! :) On je člověk, na kterýho se nikdy nesmí zapomenout.. Protože dokázal vyhrát snad všechno!Ha, už vím, čím je způsobena má pozitvní nálada. Tím počasíím! ♥ Je skoro osm večer a já mám otevřený okno, kraťasy a tričko.. a je mi teplo! Yeeeah. Doufám, že bude takhle celej měsíc, to se mi bude pařit mozek a velký hovno se naučím! :D


Tak asi zatím, myslím, že napíšu HODNĚ BRZO, jelikož dělám všechno možný, hlavně abych se nemusela učit.. dokonce dobrovolně uklízím, :D což už je fakt špatný. :D ..


xx, Lehush

hloupej blog mi nebere tečky jako název, tohle už mě taky vytáčí.

12. april 2012 at 21:21 | lehush |  dear diary ..
Na nic nemám náladu..
Všechno se to pěkně sere.
Neodmaturuju, fakt ne.
Nedávám to.
Bolí mě záda, haha, co s tím, že.
Sere mě ochota lidí, pomůžete jim a oni se vám odvděčí? Ne.
Možná jsem až příliš naivní.
Pesimistická?
zas někdy .. čau.