November 2011

těžko říct, takhle z hlavy .. BDAY!!

13. november 2011 at 19:03 | lehush |  dear diary ..
Zdravím..
Konečně máme po Stužkáči a já se považuju za maturanku, hoo.
Díky bohu, (JO! jsem ateista) máme tedy stužkáč za sebou ..teď už jen maturiťák a matrita, juch. A bude, KONEC! :) Ani nevíte jak moc mě žere, že všichni strašně řešej, co dál. Já to vím, cpu to ale někomu? Ne! MILUJU ty lidi, co v říjnu tvrdili " pujdu tam a tam.." A a za tejden už jdou jinam .. Gr. Nesnášim, nesnášim, nesnášim ji! Slečna dokonalá, co má pravdu, vždycky, slečna vtíravá, která se přisere všude, slečna strašně chytrá, slečna dokonalá, slečna, co dělá z ostatních debili. proosím. ať už máme po maturitě. :DD Jo jsem normální. jojojojojojojoojojo.. SERE MĚ! Sere každýho! GRRRRRR. A Tak.

Už jsem se uklidnila, pubertální výlev! :D Nuu. Ve čtvrtek jdem s kočkama na kina, na půlnoční. Abych to uvedla na pravou míru, než to někdo blbě pochopí. Ne, nepatřím mezi šílené fanynky Jacoba a Edwarda,:D já jsem spíš na TVD, ale.. Jdeme na ROZBŘESK, haaa. Je to tradice, vždycky chodíme na půlnočníí. Ano, jsou věci ze střední, co mi budou chybět. Lalala.
Přidávám dvě fotky ze Stužkáče, jak jsem pasovaná na maturanta a naše stužky. měly vypadat trošku jinak .. Neměla to bejt stříbrná, nýbrž ŠEDIVÁ! Soudruzi to nějak .. popletli. Už jsem vám říkala, že jsme měli stužkáč ve stylu 60. let ? :D Proto ten mega hustej retro drdoool!!


ňuf, ještě bych zapomněla .. BLOG MĚL NAROZENINY, nechce se mi to teda počítat.. Ale založila jsem ho . 6.11.2006.. Ohh, ano. mám


RETRO
blog,:D.. 5 let? panej jo! A tak .. zas se ozvu. MOŽNÁ...