October 2011

BAD DAY, BAD WEEK ..

23. october 2011 at 18:26 | lehush |  dear diary ..
Ahhhhhhhhhhhhhhh, mám toho tolik na srdci! Dneska je strašně zvláštní den. A já se neozvala.. už.. no nějakej ten měsíc to bude, ne? :) Blogování by se totiž, podle mě, nemělo stát povinností, měla by to být radost.. Nevím, jestli mám radost, když teď píšu tenhle článek, ale čert to vem.

Tak co je nového? Oh, nevím, jestli jsem se od mého oslnivého návratu nějak zmínila, ale jsem ve čtvrťáku, trochu mě to děsí, MATURITNÍ ROČNÍK, hoho. Jsem teď hustý kápo, ha. Ani ne. Ale, proč já blbá kráva musím vždycky všechno organizovat? proč se do toho musim plíst?! protože jsem blbá, já vám ot řeknu, to je ten důvod.. Takže čtvrťák .. abych neodbočila od tématu .. Stužky, šerpy, stužkáč, maturák .. MATURITÁ, juch. A teď jsem si tak uvědomila, že o tom nechci mluvit. Prostě ty lidi jsou kokoti, to jste nezažili.. Kdyby to bylo po jejic, stužkáč by byl v nějakým pajzlu, z učitelů by se nepozvala ani třídní a místo stužek bychom si připnuli nějakej provázek. Gr.

Tehnle tejden je hodně smutnej pro celej motoristickej svět, já jsem srdcem velkej formulař, ale staly se věci, který i mě, formulaře, zasáhli. Nejprve smrt Dana Wheldona v IndyCar a dneska tragická nehoda Marca Simoncelliho v MotoGP .. Co na to říct, těžko nacházím slova..


REST IN PEACE.. a život jde dál, no. Jdu si udělat večeři, dát si vanu, naučit češtinu a spát ..

xx, Lehush