September 2011

RACHŮNEK, VAŠÍČEK, MAREK, DEMITRA - 7. září 2011

9. september 2011 at 20:20 | lehush |  PEOPLE!
?
Když se řekne českej hokej ?
Když se řekne " rachna kachna" ?
Achjo.

Ano, mě to vzalo, hodně mě to vzalo. Jestli je něco, co mě donutí vstát ve 4 ráno, nebo jít spát ve 2, když vstávám ve 4 do školy.. je to hokej. ♥ Vím, nepíšu o tomhle moc aktuálně, ale dřív to prostě nešlo, čas byl, ale nálada ..

" .. To si takhle jednou jedu domu, ve středu, s taťkou a maminou autem. Stojíme v hradci na semaforech, táta se na mě otočí a řekne " Rachůnek je mrtvej! " A já se začnu smát a říkám "co? Si děláš srandu" (taťka je vtipálek, za každý situace.) .. A on, že ne, že spadlo letadlo, a že tam jsou další dva češi a "nějakej" slovák. Do očí se mi nahrnou slzy, říkám si, že pro dnešek toho bylo dost, ne ( spolužačce se zabili ten den 2 kamarádi v autě a třetí je na jipce .. ) .. Celou cestu domů už mlčim, říkám si, že to nemůže bejt pravda, že se mi to jen zdá, nebo to táta poplet. Přijedu domů, boty nechám botama, tašku nechám v autě a letím k televizi, zapínám to, zjišťuju, že odpolední zprávy na nově nestíhám, přepínám to na čt24, a je to tam, černý na bílým. Sedím v tom obýváku a brečím. Chvíli mi dává, než se vzpamatuju, jdu do pokoje, zapínám počítač. Dobu trvá, než naběhne, klepu rukama do stolu, přecházím po pokoji z místa na místo .. Když se konečně načte internet, je tech zpráv celej seznam, celej facebook, odklikávám, že se zúčastním minuty ticha, dávám, že se mi líbí různé stránky. Kolem sedmý, po přečtení posledního rozhovoru s Markem, jak se těší na svýho syna, na to kašlu, nemám na to sílu, náladu .. vypínám počítač, a jdu spát .. "


Nemyslím si (jako spousta jiných), že se Kazma, toho druhýho neznám, chtěl tímhle videm zviditelnit, ale ten text je kurva pravdivej, a je mi jedno, že je to rap, záleží na tom ?

PHOTOREPORT: my trip to the london

9. september 2011 at 19:04 | lehush |  something fun.
Je to cca 3 roky, co jsem se se školou vydala na malej vejlet po Evropě, oohh. Pamatuju si to, jako by to bylo před týdnem. Téměř. :D ...

Všechno to začalo téměř na konci prváku (2008/2009). Po dlouhém přemlouvání rodičovstva, kteří nakonec svolili a zaplatili, jsem kamarádkam ze školy na chodbě řekla " tak co si vezmem na sebe do Anglie ? " Nikdy nezapomenu na jejich reakci. Velký prázdniny utekly jako voda a na začátku září už jsem měla zbalený kufry! Myslím si, že ráno v den odjezdu jsem měla největší nervy jaký mohly být. Znáte to, když jste ve stresu, potřebujete na záchod. A jelikož jsem byla tak moc ve stresu, že jsem hned ráno všechno připravila a měla jsem hodinu času, než mě vyzvedne kamarádka, tak jsem tu hodinu věnovala našemu záchodu, :D .
Ahh, když už jsme konečně nalezli do budu v Hradci, tak ze mě všechno spadlo a jelikož jsem měla po hodinovém zvracení dost vyhládlo sežrala jsem první řízek ještě než jsme vyjeli.
Jako poslední zastávka v česku bylo nějaký město, kde máj veeelký tesco, :D a kde jsme nakoupili další tuny žrádla, protože žrádla NENÍ nikdy dost!! :D Překročili jsme hranice, projeli Německo a kolem půl druhé ráno zastavili v Bruselu abychom se vyspali v autobuse. Ráno jsme se tak nějak stejně vzbudili a valili jsme prohlídnou Brusel, miluju to město, ale o tom víc jindy. odpoledne jsme dojeli do Brug (město v Belgii) byl o tom nějakej film, koukali jsme na něj v autobusem, ale usla jsem. Někdo, asi učitelka, přirovnávala Brugy k Benátkám, no nevím, já v Benátkách nebyla, ale určitě to tam tak nesmrdí, jako v Brugách. MILUJU BELGICKOU ČOKOLÁDU, VAFLE, ČŮRAJÍCÍHO PANÁČKA, A TY "zasraný" BRUGY! Když už se pomalu stmívalo, dorazili jsme do Francie, do takovejch tech hotelů "formule 1" .. něco pro mě. tam jsme si každej užili asi 15 minutovou sprchu, :D A pořádně jsme se vyspali a ten večer dávali Muže se železnou maskou, Francouzky, ♥ ooch. Brzo ráno jsme rozespalý nalezli na trajekt a vyrazili směr ANGLIE! :) Trajekt byl úžasnej. Předtím, než jsme zamířili do Londýna, nás vysadili na Leeds Castle, (hrad, asi, pěkné to bylo, všude samej pták, zlato a bludiště, :D ) A v Rocherstru (nějaká katedrála) v podvečer jsme dojeli do Londýna, kde si mě a ještě tři kamarádky převzal náš "perverzní děda a muškama na hlavě, :D :D ..) A vzal nás k sobě do rodiny, žil jen s manželkou, která byla navíc na vozíčku. další tři dny jsme obdivovali krásy Londýna, ♥ . prostě tam budu žít, miluju to město, miluju, že lidi se dopoledne v kvádrech vyhřejvaj na sluníčku v parku a seděj na zemi. Miluju ty luxusní auta, miluju anglickou snídani, miluju jejich metro, i když při pohledu na plánek je mi špatně.

prostě MILUJU LONDÝN! :) <3


A asi tak, užijte fotky, :)
NA JEDNÝ JSEM JÁÁÁ! :D a to je výhra! :D

xoxo Lehush


.
.
.
fotky, celý článek