July 2011

.. dreams, dreams, DREEEEAAAAMSSSS!!

27. july 2011 at 22:33 | lehush |  dear diary ..


A tak, no. Nějak nestíhám. Byla jsem u ségry, s nejúžasnější neteřinkou na světě, né, opravdu nemám ráda malý děti, až na tuhle třináctiměsíční prdelku .. <3 . Zejtra jedu do města, pořešit nějaký podrobnosti, ohledně chyty.. A v sobotu hurá neznámo kam. Upřímně? VUBEC se mi nechce, ale říká se, že když se ti někam nechce, je to pak dobrý.. tak snadto taky bude, ne? (:

Přišla jsem na myšlenku, že by to chtělo nějakej.. "vážnější vztah" .. :D VTIPEEEEE!! .. A né teď vážně, fakt jo! Ségra mi dala super radu, a to, že když je starší, je to lepší. (: Řekla to asi takhle .. Spíš si najdi nějakýho rozumnýho a staršího, než nějakýho cucáka s motorkou, se kterým ani nebudete moct zajít na kafe, protože nebude mít peníze.. Ahaaaaaaaaaaaa!! :D A je to jasný, no. no, třeba takovej TOM FELTON, to je IDEÁÁÁL, <3

"Sometimes it lasts in love,
But sometimes it hurts instead"


Posledních 5 dní se mi každou noc zdají nějaký sny.. A já se je PAMATUJU!!! (: .. Nebudu se svěřovat, to né. :D :D :D ještě bych něhjaký náhodný návštěvníky pohoršila, :D .. OMG!

Už mě nic nenapadá, ale mám chvíli volno, tak něco vyžblechtám, třeba. Vadí mi to počasí. Jou, mluvim o počasí. jupí. kam jsem se to dostala? mohlo by bejt hezky, nesmí pršet, nemám žádnou bundu na příští tejden. Fňuuuuuk.

A neuvidím v neděli formule, saaakra, saaakra, saaaaaaaaaaaaaaakra !! (: Maďarsko, ohhh, veliké fňuk. Tak doufám, že to bude super mega bezva cool nuda, jou. A doufám, že vyhraje Seeeeb! Nezajímá to tady nikoho? Ou to je smůla! :D

A už fakt jdu. :D Bolej mě.. záádaa!! :D Auuuuuu. tak čau.

Lehuuuuuuush!

Už mě ten svět ser.. štve!

20. july 2011 at 21:28 | lehush |  dear diary ..
VČERA: No, :D jsem plná dojmů. A mrtě utahaná. Asi umřu, :D ..
Já jsem včera nestihla vůbec nic napsat. Ani přidat, ah. Stydím se.
Ale abych Vám to vynahradila, tak se možná rozepíšu.:D . Jsem mrtvá a to doslova. Dneska ráno mě o půl sedmý probudil zvonek, ano, velice děkuji tomu pánovi, kterému jsem se, po podívání do zrdcadla, stejně rozhodla neotevřít. No co. Patří mu to. Taaakže usínám u počítače.. ZZzzzzzzzzzzzzzzzz.

Bolí mě hlava a pálí oči. Já zas někdy pujdu do kina na něco ve 3D, trošku jsem z toho Pottera byla zklamaná, celkově.. to bylo takový tmavý oprodi 2D . A nelíbilo se mi to, jako poprvé. Lidi se tak nesmáli jako na tej půlnoční. Už to mám. V Brně maj asi lepší smysl pro humor.. Suchaři hradecký. :D .. Mně přišli teda všechny scény vtipný, třeba když umíral Severus, :D . bla, bla, bla. HP7 zas chvíli vidět nechci. Jsem přePotterovaná. ALE DRACA/TOMA SI VEZMUUU!!

Ahhhhhh, tenhle článek dneska nezveřejním, nelíbí se mi, :D Třeba až si ho přečtu zejtra, bez půl litru krve, tak se mi bude líbit víc, :D .. jo. Takže uložit do rozepsanejch. A je to. 20:26


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~EDIT, DNESKA: oká, není to tak hrozný, jak jsem si myslela. :D Je mi špaaaaaaaaaatně! přijdu si jak vycucnutá stovkou komárů nebo jak nějakým zuřivým upírem, ovšem .. Takovýmu Damonovi bych se nebránila, :D Ale dost keců. :D ..

Dneska mě fakt naštval hlavní článek na seznamu,( ... ) situace je zcela zoufalá ? A tohle je to supermoderní 21. století ? Je mi špatně, že mám skoro všechno co chci. je mi špatně, že sedím u tohohle počítače, na tejhle židli. prostě. Grrrrrrrrrrrr. Ah, vím, že jedna pitomá DMSka asi moc nepomůže, lale je to maximum toho, co momentálně zmůžu.

A teď mi došly slova. To brzo. No co, pujdu spát.

.. Tak třeba zejtra. :)

lehush.

Happy Ending - MIKA

20. july 2011 at 21:17 | lehush |  MUSIC!
Písnička, kterou když slyším, tak brečim.

This is the way you left me,
I'm not pretending.
No hope, no love, no glory,
No Happy Ending.
This is the way that we love,
Like it's forever.
Then live the rest of our life,
But not together.

Takhle jsi mě opustila.
To nepředstírám.
Bez naděje, lásky či slávy,
bez štastného konce...
Takhle jsme se milovali,
jako by to bylo navždy.
Pak prožít zbytek našich životů,
ale ne dohromady...

summer time ..

17. july 2011 at 21:10 | lehush |  dear diary ..
Čautě! (: ..
Já jsem vlastně ani oficiálně neoznámila, že jsem zpět! (: jsem opravdu zvědavá, jak dlouho mi to zase vydží (hahaha) dávam tomu 3 dny, možná 4, :D .. Víte, já se tak trochu nudim, :D. Zrovna teď prožívám takové to nudé období prázdn, kdy fakt nevíte co dělat. Jou, ono by se určitě něco našla, ale kobu by se chtělo, že. Něco dělat, když mouchy chcípaj vedrem!

Teď jsem se otočila a koukla se do kalendáře .. trochu mě vyděsilo, že už je 17.7 .. Docela to uteklo, ne? (: Byla jsem zatím na táboře, ne opravdu nemám ráda malé děti, řekněme si to upřímně, kvůli peňezům jsem ten tejden vydržela .. A pak zajedete jednou do města a za hodinu jsou všechny ty vydřený prachy v .. víte kde ne? :D Álé, to je jeden lístek na koncert SIMPLE PLAN, jeden svetr, jede šátek, dárek pro kámošku, dvoje kafe, oběd.. Ahhhhh. Nooo. a teď jsem byla v BRNĚĚĚĚĚĚ!! (: Miluju to město, dobře, na Prahu to nemá, to nemá žádný město, ale, ale.. (: Za mojí internetovou láskou z čokla jsem tam byla.. jen ona ví, no. (: .. Zašli jsmé pěkně (podle tradice, :D !!) na půlnoční premiéru Harry Pottera, aaaaaahhhh VEZMU SI DRACA, VEZMU SI HO, kurňaaa! ♥ .. A další den v IKEI, ♥ miluju ten obchod. A měla jsem poprvý krevety, mňamka! (: Bylo na pěst, že jsem musela hned druhej den domů, kvůli doktorovi, kterej mi stejně zjistil uplný hovno. Ah.


A když už jsme u toho HP7, néé, nejsem debil, néé, vůbec už to nemám od pátka stažený anglicky, né vůbec jsem to dneska nestáhla česky.. A né VUBEC NA TO NEJDU V ÚTERÝ ZNOVA DO KINA, nééé. :D Uvidím Draca ve 3D, aaaaahh. KDYŽ HO MILUJEŠ, NENÍ CO ŘEŠIT, ♥.

Jou, a už mi docházejí slova, JEŠTĚ! podle starech komentářů jsem hledala své staré SB, a oni to jako skoro všichni zabalili, jo?! :D Jsem zdrcena, nikoho novýho nehledám, ale kurňá, když jsou pryč.. Kdo mi bude komentovat moje super extra vtipné žvásty? No toho, :D .. CHUDÁK JÁ! (: :D To si to asi budu muset komentovat sama?! :D phé.

tak. ČUS, já se zas ozvu, trochu se bojím, že to bude už zítra, :D nemám co dělat, jen uklidit, uvařit, vypravit, vyžehlit .. :D joke .. ještě bych mohla umejt okna a natřít střechu.


lehush


TOM FELTON

17. july 2011 at 20:32 | lehush |  PEOPLE!

Thomas Andrew Felton se narodil 22. 9. 1987 v Londýně, v Anglii. Celosvětově se proslavil rolí Draca Malfoye ve filmech Harry Potter.
Za zmínku ale také určitě stojí, že si zahrál i ve filmech Pidilidi (1997), Čarodějnice školou povinné (1998), Anna a král (1999), Zrození planety opic (2011) a v již zmíněném Harrym Potterovi (2001 - 2011).
barva vlasů: hnědá - kvůli Potterovi blond
barva očí: modrá
rodiče: Sharon a Jim Feltonovi
sourozenci: má tři bratry - Chris (1985), Ashlej (1982), Jonathan (1981)
koníčky: rybaření, fotbal, basketbal, jízda na kolečkových bruslích, tenis, zpívání.
auto: černé BMW 318 Coupé
oblíbený obchod: FooT LOCKER
oblíbený seriál: "Simpsonovi"
oblíbený song: "Lose Yourself" od eminema
oblíbený interpret: Eminem
oblíbený film: Titanic


People!

17. july 2011 at 19:12 | lehush |  PEOPLE!


Asi bych na začátek měla tuhle rubriku nějak uvíst, takže, :D .. jelikož jsou na světě lidi, celebrity, který jsem si v poslední době nějakým způsobem oblíbila, rozhodla jsem se, že o každým z nich udělám nějakej článek, kam hodím něco z jejich života, možná nějaký to video.. a pár fotek. Protože kdybych se rozhodla udělat jednu celou rubriku o jedné osobnosti (jako to bylo třeba se Simple Plan, Veronicou Mars, Prison Break, Lost.. a mohla bych pokračovat ..), stejně by mi to nevydrželo.. A kdo by se chtěl patlat s těma rozcestníkama.. A tak, já teda ne. (: .. Jseeeem LENOCH! Juch. (: No, a tak.

Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2

16. july 2011 at 20:01 | lehush |  something fun.
Názor? Jen můžu vřele doporučit. (: Těšila jsem se celej rok, jak malá, až o půlnoci žuchnu do tej suprovej sedačky v kině a uvidím to! (: Je to neuvěřitelná záležitost! Drtila jsem celý film kapesníčky v ruce a musím přiznat, že u jedné scény jsem si pobrečela, taky aby ne, když Vám umře jedna z nejoblíbenějších postav, že. Dokonce jsem se i hodně zasmála, o což se postaral především Ron! (:

Teď to nečtěte nikdo, kdo to ještě neviděl-nečetl, SPOILER, trošku mě mrzelo, že neumřel Harry, :D . To by byl konec. Jo, vlastně se najde něco, co mi dojem o tom filmu trošku zkazilo.. DRACO o 19náct let později. :D NEEEEEEEEEE! To už nechci nikdy, nidky, nikdy, nidky, nikdy vidět. :DEDIT: Jo, ještě jsem Vám chtěla řít, že v úterý jdu znova do kina, :D Tentokrát na 3D.. A zase se těším jak malý děcko, ♥. Mimochodem, jde to už i stáhnout, Nevím, jestli i už s dabingem, ale já už to mám od pátka uložený v počítači v angličtině. (:Nobody's Perfect - Jessie J

16. july 2011 at 19:02 | lehush |  MUSIC!
Názor: Když jsem ji slyšela poprvé, tak jsem si řekla.. "nic moc".. I po druhý jsem si řekla "nic moc" .. Po třetí jsem si řekla "docela dobrý, no.." A konečně .. na počtvrtý jsem to pustila naplný pecky.. A to bylo ono, (: Perfekní, prefekrní, perfekní!" This is a lesson learnt and I hate that I let you down and I feel so bad about it
I guess karma comes back around cause now I'm the one that's hurting yeah
And I hate that I made you think that that the trust we had is broken
So don't tell me you can't forgive me
Cause nobody's perfect, no, no, no, no, no, no, no, no, no, .."

" Toto je lekce, kterou jsem se naučila a hrozně nerada jsem tě zklamala a cítím se kvůli tomu hrozně
Hádám, že karma se vrací, protože teď jsem ta, která je raněná
A jsem nerada, že si myslíš, že důvěra, kterou jsme měli, je zlomená
Jen mi neříkej, že mi nemůžeš odpustit
Protože nikdo není perfektní, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne .."