June 2009

To Individum Žije.

25. june 2009 at 20:41 | Jam[elle] ×D |  dear diary ..
Ooo můůj bože xD Ano. To intividum stále ještě žije. Jen ho nebaví přidávat články, které stejně někdo dřív nebo později okopčí. A vůbec. Nebyl čas.

[×] Dneska jsem solidním způsobem odstřelila suprovou brigádu. No, což by mohlo znamenat, že na blog budu mít víc času než teď.
[×] Co výzo? Katasrofální. Ale je mi to naprosto ukradené. Vím, že kdybych se alespoň trošku učila a nesrala na to jako teď, tak mám mnohem lepší známky. Jenže. Vyberte si mezi učením a flákáním se.
[×] Doufám, že dneska večer bude bouřka. Potřebovala bych se nevyspat.
[×] Ah, a jak jsem ráda, že jsou prázdniny. Nehorázně moc. Ještě o měsíc dýl a fakt bych to nezvládala. Není to v lidech, je to ve mně.
[×] Jsem přemejšlela, jaký by to bylo, teď končit základku. Jaký? Paráda. Chtěla bych to asi zažít ještě jednou. Nehorázně se mi po tom stejská. A vím už, co bych tenhle rok udělala jinak. A co by nemělo tak katastrofální následky jako teď.
[×] Další věc, o které zrovna přemýšlím, je facebook. Možná jsem asi nějaká divná, ale na tech stránkách se jedná hlavně o to, kdo má kolik přátel? Hohoho. Nezlobte se na mě, ae když si mě přidá do přátel spolužačka mé sestřenky a sestra mé spolužačky, kterou vůbec neznám a sotva se pozdravíme, tak je to moje kamarádka? Odstřelila jsem haafo "přátel" protože to prostě nebyli mí přátelé. A za tohle děkuju ségře, díky ní mi to konečně došlo.
[×] Cvak, cvak, cvak. Už mě to tu nebaví, zas se ozvu. Třeba zejtra. Třeba za měsíc. Třeba za rok, ale já se ozvu určitě.

[×]Btw, nesnáším výrazy typu lofinkuje, muck.. Aa tak dááléé..×P
A začala jsem MILOVAT slovo -> Odstřelit..×P


Jamelle