July 2008

New design ... xD

30. july 2008 at 19:53 | Tessule (Tess Bouvier) xD |  basket.
Zdravím vás zvířata. Hádejte kdo je tady? No, Jamelle určitě ne... to sem já vaše milá Tessinka, si tak myslím, že mě skoro nikdo z vás nezná, nevadí.
Ta naše kráááska mě poprosila abys ji udělala design... xD Já vím, že to tady bylo poslední dobou světlé, ae teď je změna. Nový design v tmavé. xD Doufám, že víte copak jsou to za ksichtíky nahoře.. xD Jo.. to jsou naši kluci ušatí... xD
Je to brutal...jednou udělám někomu design a už se to se mnou veze... xD No nic...já končím a jdu k sobě... xD tak jen krááásně buzerujte jak se vám (ne)líbí... xD

....??? o_O...??

28. july 2008 at 23:44 | Jam[elle] ×D |  dear diary ..
Čiiiaaaoo Mickyyy moooe..×D Muhehe, už mi zase hrabe, ach.. toee too moee vyvalováání se na slunci..×D Tákže, podááávám o sobě vyčerpáávajííccíí hlášeíí.. Z kteerého si vyberte to, co chcete číst..

×VAŘENÍ&.. moe záážitky z vaření (a nejjeen toho) s Ájou.. Hááá..×D Začíná nám to dobře.. Seežereeem co se dá.. A děláme ze sebe těhotné..×D Ne, aee. nehoráázná prdel.. V noooci jsmee celkem posrané, ae co seee dá dělat..?? Takže, dneska jsmee ráno vyrazli na nákup..!! :D Ha, na kolee..O_o..×D (To až jindy..) A pak jako, žhe si musíme něco udělat k jídlu.. Žeo.. tak v mrazáku byly hranolky a rybí prsty..:D tak jsem spálila hranolky.. A ani na vydličku se nedaly napíchnout..:D A prsty byly (Ažž na ty kostii..) dobréééé... Večer jsmee si udělaly opááčko.. Hranolky dělala Ája...A podle toho to taky dopadlo..×DD Byly dobrý..:D A prsty..:D Jsmee jaksi nechtěly mejt pánev od oběda.. tak jsme to flákly na tu už použitou..:D Aaa.. bez oleje.. See nám to začalo chytat.. "Nalej tam olej.. dělej.. Dělej.." Tak jsem ho tam nalila..:D A začalo to prskat všude.. Aaa když říkám všuude.. tak všuude..×D A to mi věřte..:D byl porod to uklízet.. Aaa nakonec jsmee se nažraly ještě popcornu..×D
KOUPÁLO.. bylo mockoo fajn.. byla tam EliisSs, tak jseem hodily takou malo řeč.. Aee, ten kluk s těma třema páárkama.. oMG.. Ty stál za hříích..:D Bože..:D byl.. Muo.. prostě <33333 jen měl z nás takovej malej.. ŠOK..! :D Muo, a do Lodíína na kole..? háá Ája měla mooe..×PP Můůj poděs poděsovanej bez odrazek.. Bez blatníkůů.. Aaaa padá tomu řetěz, nejde přehazovat.. Aaa.. Nebrzdí..×D pajáááádáá kolo...×DD
Když jsem PŘEMÝŠLELA.. Já nemám žáádné realnéé káááámoooše.. Ae, jako fakt..??? Jak psala Tessule..♥♥♥ Takové ty kámoše s velkým K..×D nejsou.. Došli.. Onooo možná dobře.. A taky nemáám žáádného nejleepšíího.. Jo, vlastně, tak trošku.. naše dohoda s Lendis..:D
Razíím PRYČ.. Há k séégřee.. Už jseeem děsně unaveenáá z toho psaní..×DDD Muo, takže.. odjedu ve středu.. V jednu jedeemeee s Ájou do HK.. Tam koupíme bavlnky... Aaaa.. Pojedeeeme vllááčkem za sestřičkou moii.. VLAKEM..!! my dvě.. Naa tom nástupišti.. já se v tom nevyznám.. Aaa ona taky ne..:D Muo, potěš..×DD Aaa.. Pak do Prahy.. A do Kinaaa.. Do Pizzerky.. A na fesťááák.. Na Českýý Hrady..×D Mrtě.. to bude mrtě..×D
SONG.. Si nějakej odpustit nemůůžu..×D jee mi jako líto, žhe jsmee nejeli naa Benáátskou noc..×( Snad přííště..×D


Ashley Tisdale - He Said, She Said

27. july 2008 at 12:33 | Jam[elle] ×D

Vanessa Hudgens - Sneakernight

27. july 2008 at 12:31 | jAmelle[♥]

Vanessa Hudgens Come Back To Me

27. july 2008 at 12:30 | jAmelle[♥]

DANIEL POWTER- Plánuje na podzim nové album

27. july 2008 at 12:06 | jAmelle[♥]
Kanadský zpěvák Daniel Powter vydá nové album s názvem Under The Radar. plánované datum uvedení novinky na trh je 8.září. Už v pondělí 28.července si však už můžeme poslechnout pilotní skladbu, kterou zpěvák pojmenoval Next Plane Home. První singl je čistě popová záležitost, jak informoval PR a marketingový manager Forza Music/Opus Martin Kontúr.
37-letý Daniel Powter patří mezi nejúspěšnější kanadské interprety. Slávu získal v roce 2005 prvním velkým hitem s názvem Daniel Powter Bad Day, který svého času patřil k nejhranějším skladbám v Čechách. Debutové album I'm Your Betty nahrál 5 let předtím. Uvedla televize MTV.com.
Evropa2.cz

DUFFY- Nazpívá novou bondovku

27. july 2008 at 12:04 | jAmelle[♥]
Mladá britská zpěvačka Duffy si pravděpodobně připíše na konto další skvělý úspěch. Podle nejnovějších zpráv je totiž téměř jisté, že zpěvačkou, která bude mít možnost nazpívat titulní skladbu k novému filmu o agentu 007 Quantum of Solace, se stane právě ona. Podle vyjádření zdroje ze studia Pinewood Studios má Duffy, která je jednoznačně největším objevem posledního roku nejen na britské hudební scéně, tuto vysněnou úlohu v rukou. Nejžhavější kandidátkou na tuto píseň byla ještě do nedávna zpěvačka Amy Winehouse, ale ta díky svým excesům s drogami a ne příliš dobrou spoluprácí nakonec vyhořela. Uvedl denník Independent.
Evropa2.cz

BASSHUNTER- 1.místo britského žebříčku

27. july 2008 at 12:00 | jAmelle[♥]
Novou jedničkou britského albumového Uk Chart je novinka švédského diskotékového zpěváka a producenta Basshuntera s názvem Now Youre Gone - The Album. 23-letý Basshunter prorazil v Anglii ještě v roce 2006 se skadbou Boten Anna. Na konci roku 2007 ji mírně předělal a hit Now Youre Gone byl na světě. Právě úspěch této skladby určitě pomohl k získání prvního místa na singlovém i albovém žebříčku.
Navzdory tomu, že se v posledním týdnu nejvíce prodávala hudba k filmu Mamma Mia, ale soundtracku k němu v oficiální hitparádě figurovat nemůže a tak se členové skupiny ABBA těší alespoň ze zisků z prodeje. Na druhé místo se umístila nahrávka Viva La Vida Or Death And All His Friends skupiny Coldplay. Trojka patří další novince, debutovému sólovému albu bývalé zpěvačky skupiny Texas Sharleen Spiteri s názvem Melody. Uvedl MusicServer.sk.
Evropa2.cz

Pink-Nové album se objeví už 28.října

27. july 2008 at 11:58 | jAmelle[♥]
Zpěvačka Pink oznámila, že pracuje na novém albu, které vyjde 28.října 2008. Nahrávku, která zatím nemá název, předznamenává 18.srpna první singl s názvem So What. Bývalá manželka motokrosového závodníka Careyho Harta na něm spolupracovala s Maxem Martinem a Davem Meyersem.
Pink má za sebou 4 studiové nahrávky a 2 živé DVD. Zatím posledním albovým počinem je nahrávka I'm Not Dead z roku 2006, kterou v rádiích prezentovali singly Who Knew, Nobody Knows a Dear Mr.President. Uvedla televize Markíza.

NiceLand fotky

27. july 2008 at 11:53 | jAmelle[♥]