May 2008

Hey.. Hoiitě..<3

30. may 2008 at 18:25 | jAmelle[♥] |  dear diary ..
Čáááoo Šílencii..×DD Jak šílenííte?? ×DD Ne, nechám toho.. Poslední dobou mám dobrou náladu.. dýýýzajn LONDON" title="www.jamelle.blog.cz -> dýýýzajn LONDON" width="100" height="100" class="right" />(: Tenhle tejden (středa) jsme se fotili na tablo..×D Doufám, že víte.. Coee tablo.. A nejsete jako má drahá Moniee..kteráá je teď někde v koncetráku v Polsku.. bo kde..(: Prostě mi chybíí.. No.. Ostatně jako Eloiisinka...×D který jsem včera zachránila některý výkresy před slisováním.. Jo Eliis, zaplatila jsem tu naši společnmou fotku.. je to fakt mazec..<3 Jak agentky FBI..×D Co dál..? :D Za chvíli se pustím do nástěky.. chystám se na to celej tejden..×DD Bude to hodně barevný.. já vím.. mám opravdu velké starosti..(: Mohla bych sem dát fotku, cc? Tak jo.. večer až to bude..:D Jo.. A poslední věc, kterou můžu vykecat.. bez jakejkoliv následků..×D Zejtra máme sraz se zdráávkou..(: pokusím se něco málo vyfotit..:D Snad nás tam bude co nejvííc..(: Tak asii.. vše..:)
bTW, mám trochu bordel v SB.. takže jsem je hodila do MENu, kdyby tam někdo nebyl.. nebo už jsme nebyli SB napište..:) Když mě smažete a já to nevím.. tak to celkem mrzí..:D


Design 0.5

26. may 2008 at 18:47 | jAmelle[♥] |  basket.
Náhled:
koment: NIC UŽ NIKDY NIKAM NENAPÍŠU! takže to komentovat nebudu..

Hehehe..×DD DeMenCeee..!!! ×DD

21. may 2008 at 19:51 | jAmelle[♥] |  basket.
Taky vás tak mrdá, že pořád chčijee? Sorry za můj slovník..×DD
Tak zlepšit náladu mi nic nedokááže..×DD
Fakt si to pusťte..!!

Lááfsskyy

21. may 2008 at 18:34 | jAmelle[♥]
Předchozí článek berte jako náhle zkrat.. Už nevím co by..×DDD

.............. proč mi to nece uznat jen tečky? Prdeleee... s blogem..!!

20. may 2008 at 18:56 | jAmelle[♥] |  dear diary ..
"Stalo se jen to, co jsem doufala, že se nestane, ale bohužel se to stalo. A když teď už vím, že se to stalo, je na čase to vyklopit. Protože přidávat něco z nudy a obcházet vás mě nebaví. "
Tak, na tuhle věcu chcu patent..!! ×DDD
Ne, tak teď vážně.. už mě to nebaví. Nebavilo mě to už od přijímaček, ale teď už nemám co přidávat. Smažu eSBéé, za což se jim fakt moc omluvám. Nechám si jen ty, kteřý mám v menu. A k nim budu chodit pravidelně..×D Taky ještě změním design a občas něco přidám.. Ae, fakt jenom občas. Když si uvědomuju, že jsem měla návštěvnost 130 lidí za ten.. A včera mi přišel mail a tam 23 lidí... Zamrzí to.
Končí blog, končí základka.. Končí jedna dlouhá kapitola mého života. A přichází nová. Doufám, že lepší. Teď půjdu napsat proslov nakonec roku. Je to zvláštní. Ae když něco píšete musíte u toho mít taky smutnou hudbu?

Aby se neřeklo..×D

17. may 2008 at 18:28 | jAmelle[♥]
Já se do něho naprosto zbláááznila...×D
Otázka:
není perfektní..??
Rychlá odpověď: Ne, není perfektní!!
Otázka: Proč není?
Rychlá odpověď: Protožeee se nedá vyjádřit slovy..×DD
K čertu s tím, že je to Horsefeathers..×DDD

Miluju je... Aee.. Nesnáším jee..×D

14. may 2008 at 19:43 | jAmelle[♥] |  dear diary ..
"Miluju je... Aee.. Nesnáším jee..×D"
Víc k tomu napíšu na novej blog. Teď obejdu eSbé... Asi nic nepřidám..×D NEBAVÍ MĚ to..!!
Mějte se..×D

AMY WINEHOUSE-Opět ve vyšetřovací vazbě

14. may 2008 at 19:35 | jAmelle[♥]
Britskou zpěvačku Amy Winehouse zatkli ve středu pro podezření z užívání drog, jak uvedly policejní zdroje. Před dvěma týdny ji zadrželi za útok, ale nakonec propustili jen s upozorněním. Mluvčí 24-leté zpěvačky Chris Goodman potvrdil, že jeho klientku zatkli a drží ve vyšetřovací vazbě, kde se podrobí policejnímu výslechu. "Amy Winehouse dobrovolně přišla na policejní stanici, kde ji zajistili, aby ji mohli vyslechnout. Zpěvačka spolupracuje s vyšetřovately," uvedl Goodman. Amy zadrželi za videonahrávku z lednu tohoto roku, kde údajně užívá drogy během párty v jejím londýnském bytě. Uvedl Musicserver.sk.

"Jak to doopravdy chodí v zákulisí F1"...×DD

11. may 2008 at 20:43 | jAmelle[♥]
Vztahy v F1 jsou čím dál víc komplikované. A proto je tu SARAH. Ten nejlepší, český a žijící expert na formuli 1. Její oslnivé stránky naleznete ZDE! Budete až překvapeni šokujícími informacemi ze zákulísí F1. I když nerozumíte F1, stojí za to.. SI TO PŘEČÍST. Ještě jednou děkuji Sarah za odtajnění tak tajných až šokujících informací!
Pokud chcete... Co chcete MUSÍTE kliknout na celý článek..×D