February 2008

Takové.. Pěkňoušké..×DD Dneska.. Mno..×D

28. february 2008 at 20:59 | J_aMelle_×D
Jsem si dneska zahrála na režisérku a kameramanku..×D
Takže.. Režie: Heluss || Kamera: Heluss || Hrají: Pajuss, Anet
Měla bych jako dostat OSCARA..!! ×DDD

Hele..×DD Něco.. pro.. €vil..×DDD Snape, Lucius, Remus and Sirius are Bringin Sexy Back!

27. february 2008 at 21:31 | J_aMelle_×D |  basket.
Heh... Nevím proč.. prostě mě to tak napadlo..×DD Takže.. Tohle je celkem good..×D
Yo.. A tady jedno.. Opravdu Sexy.. A je tam jen Seviie..×DD

Pro Páju..×DD Aby se mi uzdravila.. Kočka Moe.. A pro €liss.. Aby se mi taky uzdravila..×DDD Yo.. Ještě.. Ten název článku by to chtělo..×DDD Jak Joey mluvil Francouzsky

26. february 2008 at 19:52 | J_aMelle_×D |  basket.
Uwááá..×DD Máte se..?? Jako.. Tady..×DD Jako.. občas jen tak projíždím různý blogy..×DD A už mockrát jsem narazila na tohle video z Přátel.. A já ho žeru..×DDD Mno.. Uzdravte se..×DD Pp..×DD "jsi šikovný chlapče..×DD" Toee jako dneska na kompech..
"No.. Sláva..Aha.. Yo.. už to chápu" (já)
"Jujuju..??" (učitel..)
" Mně to zase nejde.." (já)
××××××××××
"Kurwaaa..!! " (já)
"Vorlová..??" (zase učitel..×DD)

Co Avril řekla o MChR.!!! U Mě kOnčí!

25. february 2008 at 15:03 | J_aMelle_×D
Na odevzdávání cen MTV ještě v roce 2007 Avril v jednom interview o My Chemical Romance řekla: AVRIL LAVIGNE - punková rebelka a princezna udělala rozhovor pro časopis v Británii a řekla:"Současně nemůžu soupeřit proti kapele jako My Chemical Romance, protože jsou lidi, který mě zbožňují. Já jsem na všechno sama, jsem holka a mám dostačující talent a nemám při sobě víc lidí a jsem veselá. Takovou skupinu nemáte. Nechápu jak můžou být pořád smutný a pochmurný, bez barev ani to nemá žádnývýznam a taky když bydlíte v krvavém bytě ani to nemá smysl. TO JSOU HVĚZDY? Jaké? A z nuly, která dnes stojí na pódiu, která poslouchá písničky které jsou vražedné, a když jste závislý a drogujete a pijete..." Můj názor? Yako.. Já MHcR 2× moc nemusím.. Ale Avril u mě klesla ÚPLNĚ..!! Nejdřív Paris.. A Pak tohle..×(Tak ať jde někam..!! ONA MÁ BEJT RÁDA, ŽE MÁ KOLEM SEBE NĚKOHO..!! PROTOŽE BY TO SAMA NEZVLÁDLA..!!!!
Zdroye: Většina blogů o Avie.. Viděla jseem to dneska mockrát..×D

Hoiii.. Lidííí..×D

25. february 2008 at 10:13 | J_aMelle_×D
Hooi.. Chci jen pozdravit svéé milouuuuučkéé marody.. (€liss a Páju..) My máme zrovna tělák.. A jsme na kompech..:D Tu učebnici už mám u Koudyho zamluvenou.. Paji..×D Takže na to snad nezapomenu..×DD Mno.. Takže toť asi vše.. Docházejí keciii.. Jinak s Léňou odpoledne razíme na kolech do Nechanic.. Na zmrzku.. Eliss.. Nemáme se stavit..?×DD Kdyžtak píísni sms na moba.. Ju..? Já sice nevííím moc přesně kde bydlíš.. Ale.. to by se nějak dalo..×D Takže pa.. Zlata..×DD P.s.. Budeme mít tvůůrčo.. Takže pokecáááme..×D

Markéta Irglová má Oscara!!×DDDD

25. february 2008 at 6:17 | J_aMelle_×D
V noci na pondělí byly v kalifornském Los Angeles uděleny nejslavnější filmové ceny světa, Oscary. Jako první česká zpěvačka v historii dostala tuto cenu Markéta Irglová za píseň Falling Slowly z filmu Once, kterou natočila spolu s irským muzikantem Glenem Hansardem.
25. 2. 2008 03:27 - LOS ANGELES Téměř neuvěřitelný úspěch devatenáctileté dívky z Valašského Meziříčí, která svět filmu a celebrit nebere příliš vážně, byl ještě nedávno ohrožen, protože píseň Falling Slowly byla zveřejněna před uvedením filmu. Výkonný výbor americké filmové akademie ale nakonec rozhodl, že skladbu z nominací nevyřadí.
Zdroj: Novinky.cz
Komeent: To je nejlepší zpráva dne..×DD Mno.. Tak já jsi jdu ještě lehnout..×DDD

Summer, Summer, Summer..×D

24. february 2008 at 19:40 | J_aMelle_×D |  dear diary ..
Uvááá..×DD LÉÉTO.. Možná.. Trošku ŠÍLÍÍÍM.. Ale.. už se to blíží..×DD Dneska jsem si otevřela v pokoji okno, pustila CD s mixem od naší bejvalý učitelky, koukala na vedlejší barák jak se na něm odrážejí paprsky SLUNÍÍČKA a zmocnil se mě takovýý pocit..×DD Jako.. LÉTO..!! No.. A pak jsem se málem udusila..!! Heh.. Sousedi TOPILI..!! Samozdřejmě, že maj uhlí.. A do kotle naházejí všechno co doma najdou..! Takže za chvíli bylo po LETNÍ idilce..×DD No.. A potom jsem šla ven.. jen na chvíli.. Za sestřenkou..×DD JEN v tričku.. Což znamená.. LÉTO..!! Teda.. Spíš JARO..!! Ale.. Toee Vlastně fuk..×DD Heh.. Taky nemá cenu kupovat drahý hadry..!! Oni se totiž hned, jak je vyžehlíte zničej..!! Taky děkuji Moon.. Za řetězák.. Stihnu ho zejtra..!!..×DD Hele.. Pujdu se umejt.. Kouknu na X-Factor, protože mě zajímají ti CHALANI a možná sem ještě něco hodím..×D Spíš jen obejdu SB..×DD A NĚKTERÝM napíšu NĚJAKÝ koment..×DD Tak zatíím.. A Tady.. Letníí Pecka.. Nejlepší je ten konec.. Oh..×DD

My NIC nepíít..×P

24. february 2008 at 10:55 | J_aMelle_×D
Mno.. Včera..×DD Celkem good.. Vytáhla jsem Léňu s kolem.. Cesta smrti..×DD Kopaniny.. Žhe..?? Stálo to za to..×D Sice pak mrtví.. Ale.. Dramaťák to byl..×DD Hlavně umírající babička u prostřed cesty.. Ty Leni..×DD By jsi byla perfekní herečka.. Ti povím..×DD Pro tebe chemičárna.. Toe škoda..×DD

AMY WINEHOUSE Převrátila hotelový pokoj na ruby

24. february 2008 at 10:45 | J_aMelle_×D
Amy Winehouse musela zaplatit škodu způsobenou v hotelovém pokoji ve výši 3.000 liber. Problémová umělkyně odmítla vpustit pokojskou do jejího apartmá v londýnském Riverbank Plaza Hotelu, kde pobývala od minulého týdne, když opustila léčebnu. Ale když se ve středu dostal personál do jejího pokoje byl zhrozen. Amy v tu dobu pobývala na Brit Awards a neměla o ničem ani potuchy. "Hotelový personál se konečně dostal do pronajatého pokoje. Bylo to příšerné. Vše bylo pokryto lahvemi od alkoholu a cigaretovými nedopalky. Naprosto odporné. Postel nebyla převlečena od doby, co tam přijela." řekl zdroj pro The Sun. "Všude bylo špinavé prádlo a příšerně to tam páchlo. Dokonce museli odstranit část dřevěné podlahy, která stála právě 3.000 liber."
Zdroj : Evropa2

P!nk Rozvod na spadnutí

24. february 2008 at 10:39 | J_aMelle_×D
Americká zpěvačka Pink se bude po dvouletém manželství rozvádět se svým manželem, motokrosovým závodníkem Careyem Hartem. Oznámil to dnes mluvčí zpěvačky. "Toto rozhodnutí udělali jako nejlepší přátelé, s velkou láskou a vzájemným respektem," uvedl mluvčí v prohlášení. "Když jejich manželství skončilo, jejich přátelství nikdy nebylo silnější," dodal. Pink, vlastním jménem Alecia Moore se s Hartem seznámila v létě 2001 na motokrosové show v Las Vegas. Vzali se v lednu 2006 na Kostarice. Uvedla televize Markíza.
Zdroj: Evropa2